Ubytování&Stravování

Ubytování

Ubytování pro účastníky je zajištěno na ubytovně SOU spojů na ulici Čichnova 23. V mapce jde o bod č.1, městská část Komín. Od haly je ubytovna vzdálena několik zastávek tramvají č. 3 nebo č.11. Po příjezdu se hláste přímo na vrátnici vchodu do ubytovny, kde dostanete ubytovací průkaz a budete ubytováni. V sobotu, při prezentaci na stadionu, budete moci ubytování zaplatit přímo 1.CK Brno.

Ubytování stojí 250 Kč/350 Kč za osobu a noc (v případě, že nás bude více/méně než 40.

Stáhněte si, prosím, následující formulář a vyplněný jej pošlete zpět. Jeho vyplněním objednáte jak ubytování, tak stravování na GML.

Přihlášky posílejte, volejte, faxujte na 1.CK Brno.
Děkujeme.

Kontakt: Mirek Kubera, tel. 777 048 071, fax. 541 243 894, e-mail: kubera@gml.cz

Stravování

Co se týká stravování, nabízíme dvě možnosti. Buďto si sami vyberete z nespočetných hospůdek ve městě a blízkém okolí, nebo si můžete objednat stravování přímo u 1.CK Brno. Nabízíme možnost zajištění snídaní a obědů připravených v kuchyni Gymnázia Matyáše Lercha (pod vedením paní Veroniky Spilkové), vzdáleného 5 minut chůze od haly. V době oběda bude výběr ze dvou jídel.

Jídlo je potřeba předem objednat u 1.CK Brno (stačí počet jídel, viz. formulář objednávky), zaplatit jej můžete v sobotu při prezentaci.

Sobotní raut: Součástí startovného je studené pohoštění formou rautu. K pití je k dispozici Starobrno 11°.