Hlavními organizátory soutěže jsou První curlingový klub Brno, Gymnázium Matyáše Lercha Brno, Český svaz curlingu a curlingové kluby Valící se šutráky Brno a Rychlopalná košťata Brno. Stejně jako v minulých letech věříme, že tyto organizace připraví kvalitní podmínky pro účastníky mistrovství a v následných akcích předvedou, že curling je sportem pro všechny. Budeme organizovat středoškolské hry, curling vozíčkářů, dětí z dětských domovů, curling pro veřejnost.

Našimi stálými partnery jsou především Jihomoravský kraj a statutární město Brno. Jsme rádi, že se o naši činnost odpovědní lidé zajímají a že spolu můžeme budovat pro brněnský curling lepší podmínky.

Turnaj by nebyl možný bez podpory několika soukromých firem. Ať se již jedná o finanční příspěvek nebo zajištění některých služeb, spolupráce s nimi je vždy vítaná a funguje k naší oboustranné spokojenosti. Našimi partnery v této oblasti tedy jsou firmy Sandteam, New Yorker, DS Leasing, Gift Promotion a BAS Elektra.

Na propagaci turnaje se dále podílí firma SNIP&CO, pohodu před hrou a při ní spoluvytváří Rodinné vinařství Jedlička & Novák Bořetice. ;-)