Začátkem května tohoto roku se opět nejlepší čeští curleři sejdou v Brně, aby změřili své síly a bojovali o poslední mistrovský titul v sezóně. Město Brno se pošesté v řadě stalo hostitelem Mistrovství ČR v curlingu smíšených družstev. Věříme, že v Brně uvidíme kompletní seniorskou i juniorskou reprezentaci, že hráči a hráčky, kteří svůj vrchol sezóny prožijí nedlouho předtím na mistrovství světa, se budou chtít ukázat a přijedou nám předvést své nesporné umění. Doufáme, že s nimi budou držet krok brněnské týmy a že stejně jako v loňském roce, budou hrát o přední místa.

Letos poprvé v opravdu jarním termínu. Mistrovství se uskuteční ve dnech 9. - 11. května 2008.

Možnost uspořádat Mistrovství ČR je pro První curlingový klub Brno velkým závazkem, zároveň ale také milou povinností. Není mnoho klubů, které mají kvalitní curlingový led celý týden v roce... Přestože uspořádat velký turnaj vyžaduje spoustu energie, jsme na toto právo náležitě hrdí. Turnaj je pro nás jedinečnou možností předvést v Brně náš sport, propagovat ho mezi mládeží a pochlubit se dosaženými výsledky.

Turnaj by nebyl možný bez našich stálých partnerů, kterým touto cestou děkujeme. Jejich zájem nám ukazuje, že naše cesta je správná, že stojí za to pokračovat a vybudovat curlingu v Brně důstojné podmínky. Mezi naše dobré partnery patří především Jihomoravský kraj a statutární město Brno, z komerční sféry pak firmy Sandteam, DS Leasing a další. Vážíme si vaší pomoci.