V základních skupinách týmy sehrály 2 zápasy. Poté byly všechny týmy dány do jedné skupiny a určeno jejich celkové pořadí. Nejlepších 12 týmů poté hrálo v černé skupině, 13. až 24. tým v červené skupině a posledních 10 v modré skupině. Vždy po odehrání dalšího kola byly týmy znovu rozděleny do těchto skupin. Celkově tak týmy v modré skupině sehrály 4 zápasy, týmy v červené 5 zápasů a nejlepších 10 týmů zakončilo soutěž finálovým šestým zápasem v neděli 11. května od 16 hodin.

Vítězem se stal tým 1. CK Brno (skip Hana Synáčková), který ve finále porazil mladý tým Savony vedený skipem Jakubem Kováčem. Na třetím místě se umístil tým 1. KCK Trutnov (skip Miloš Hoferka). Vítěz bude v září reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy v rakouském Kitzbuhelu. Gratulujeme!

V přiloženém PDF souboru můžete najít kompletní výsledky všech utkání soutěže.