Čeština na GML

  Úvodní stránka
  Výuka
  Vyučující
Aktivity  
Literární práce studentů  
Odkazy  

Školní rok 2015/2016

 

Olympiáda v ČJ

I. kategorie

školní kolo

1. místo Michaela Šroubková, 3. AV

2. místo Klára Jelínková, 2. AF

3. místo Tereza Menclová, 3. AV

II. Kategorie

školní kolo

1. místo Jan Hrbek, 8. AV

2. místo Klára Přibáňová, 6. AV

3. místo Vít Zemánek, 4. C

krajské kolo

1. místo Klára Přibáňová, 6. AV

 

Česká lingvistická olympiáda

školní kolo

1. místo Tomáš Kadlečík, 3. B

2. místo Jakub Vondřejc, 5. AV

3. místo Aneta Otevřelová, 5. AF

regionální kolo

19. místo Tomáš Kadlečík, 3. B

20. místo Richard Uher, 6. AV

 

Nejsme tady sami – Mezinárodní literální soutěž

4. místo Khamit Abdulvaliyev, 3. BF

 

Evropa ve škole – literární a výtvarná soutěž

krajské kolo

4. místo Tobiáš Vaněk, 1. AV

 

Komenský a my – literární soutěž

kategorie C

republikové kolo

2. místo Jaroslav Galba, 4. A

 

Píši, tedy jsem – literární soutěž

kategorie poezie, 16 - 19 let

2. místo Tereza Spišáková, 5. AF

kategorie próza, 11 - 15 let

3. místo Klára Maňoušková, 4. AV

kategorie próza, 16 - 19 let

3. místo Magdaléna Prudíková 4. A, Sabina Muzikářová 8. AV

 

Bohemistický den – literární soutěž GML 2015

I. kategorie

školní kolo

1. místo Anna Herzánová, 1. AV

2. místo Lucie Poláčková, 1. AV

3. místo Barbora Neugebauerová, 2. AV

II. kategorie

školní kolo

1. místo Eliška Havlová, 1. BF

2. místo Radovan Wolf, 1. AF

3. místo Ema Wayan Danielová, 3. AV

III. kategorie

školní kolo

1. místo František Kovařík, 8. AV

2. místo Anita Drozdková, 5. AF

3. místo Khamit Abdulvaliyev, 3. BF

Poezie

školní kolo

1. místo Petr Gerneš, 5. BF

2. místo Tereza Spišáková, 5. AF

3. místo Jana Tomalová, 4. AF

 

Polymnia

nižší gymnázium

I. kategorie – jednotlivci a dvojice

1. místo Aneta Bradová, 4. AV

2. místo Barbora Buráňová, Klára Maňoušková 4. AV

3. místo Natálie Bočková, 1. AF

Ocenění za vlastní tvorbu

Rivka Orlitová, 3. AV

vyšší gymnázium

II. kategorie – jednotlivci a dvojice

1. místo Petr Gerneš, 5. BF

2. místo Alžběta Endrychová 6. AF, Adam Bureš 5. AF

3. místo Barbora Slivková, 5. BF

Interpretační soutěž

1. místo Alžběta Šimáčková, 3. BF

2. místo Andrea Tesařová, 2. A

3. místo Tereza Borošová, 6. AV

vyšší gymnázium

II. kategorie - kolektivy

1. místo Tereza Novotná 4. AF a kolektiv 4. AF, 5. AF, 5. BF


Vstup do administrace
(c) Studenti a kantoři GML