Rozhodnutí

Nejprve se musíte rozhodnout, zda se zúčastníte. Jestliže vás téma stavby solárních autíček nebo modelů větrných elektráren zaujalo, zkuste si zjistit nějaké podrobnější informace. Z čeho auto či eletrárnu postavit? Kdy soutěž probíhá? Kde seženu stavební materiál?

V každém případě se ale nemusíte ničeho obávat. Hlavní je mít chuť. S ostatním vám pomůžeme. Na tomto webu naleznete návody na stavbu, naše zkušenosti z loňské soutěže. Jestliže jste tedy nakloněni tomu, že zkusíte stavbu solárního autíčka nebo modelu větrné elektrárny, neváhejte. Projděte si tento web, zeptejte se nás nebo hledejte jinde. Web je plný zajímavých informací.

Nepracujte sami. Jednak je zábavnější pracovat v týmu, jednak když si nebudete vědět s něčím rady, je tu vždycky šance, že vám týmový kolega pomůže a posune váš tým kupředu. Soutěž je otevřena pro jednotlivce i týmy. Oslovte svého učitele fyziky. Určitě vás v tom nenechá a s jeho pomocí se vám podaří postavit funkční auto či model elektrárny.

A konečně! Díky podpoře společnosti ČEZ na vás čekají zajímavé ceny. Určitě stojí za to se pokusit dostat na přední místa. Věříme, že budete potěšeni, ať už se dostanete na bednu nebo ne. Tak neváhejte a přijďte soutěžit a především se bavit!


 

Změnit styl stránky: |
Mapa webu (Sitemap)

Green Energy Competition 2 © 1. září 2010