Kalendář událostí

1.2.
Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

7.AV

1.2. | 8:55
Vyhlášení výsledků Literární soutěže GML a čtení z vítězných prací
1.2. | 10:30
Zkouška DALF C1 nanečisto

5.AF, 5.BF, 6.AF - Beneš

2.2.
Pololetní prázdniny
5.2. - 11.2.
Jarní prázdniny
12.2. | 8:55
Školní kolo chemické olympiády kat.D

2.AF, 3.AV, 4.AV - Radová

12.2. | 8:55
Divadelní představení JAMU

6.AV, 7.AV - Čapková + Šmerková

13.2. | 10:00
Slavnostní vyhlášení Fotografa GML 2023

Havlásek + Kubera + Stolková + Vališová

14.2. | 8:00
Workshop divadlo JAMU

7.AV - Čapková

14.2. | 10:00
Workshop divadlo JAMU

6.AV - Šmerková

15.2.
Okresní kolo Deutscholympiade

2.AV - Schütz

15.2.
Okresní kolo v AJ

2.AV - Mikešová

15.2. | 8:55
Cyklus dílen: Od čtení ke tvorbě

2.AV - Karpíšková

15.2. | 10:00
Slavnostní DofE ceremonie

1.A, 1.B, 2.B, 3.B, 3.C, 5.AV, 5.BF - Čapková + Mládková

16.2.
Akce Fyziklání - týmová soutěž s doprovodným programem

3.A, 4.B, 6.AV, 7.AV - Ošmerová

16.2. | 8:55
Druhá část preventivního programu "třída jako team"

3.BF - Cihlářová + Tesařová

19.2. | 13:30
Preventivní program

2.C - Padúchová

21.2.
Okresní kolo ZO

1.AV, 2.AV, 4.AV, 6.AV, 7.AV

21.2. | 8:00
Školní kolo biologické olympiády kategorie B - teoretická část

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.BF, 5.AV, 6.AV - Bláha + Klebanová

21.2. | 10:00
Preventivní program pro 4.AV

4.AV - Šmerková + Tesařová

22.2.
Okresní kolo v AJ

1.A, 2.AF, 5.AF - Ferlay

23.2. | 10:55
Školní kolo olympiády ve francouzském jazyce

Cihlářová + Miramand + Novotná

25.2. - 29.2.
Lyžařský výcvik Rakousko Schladming

1.C - Dubový

26.2. | 11:50
preventivní program

1.AF - Beneš

26.2. | 13:05
preventivní program

1.AF - Janová

26.2. | 14:10
Preventivní program

1.BF - Karpíšková

27.2. | 8:00
školní kolo španělské olympiády

2.B, 2.C, 3.B, 3.C

27.2. | 9:00
Školní kolo biologické olympiády kategorie B praktická část

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.BF, 5.AV, 6.AV - Bláha

28.2. | 10:00
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Best in English

3.AF, 5.AF, 5.AV, 5.BF, 6.AF, 7.AV, 8.AV - Ampapa + Bochníčková + Ferlay + Havlásek + Janková + Karpíšková + Kopřiva + Kozáková + Krejčí + Kubera + Kubíčková + Mazure + Rýdlo + Vilímová + Zajíček

29.2. | 13:05
Pangea

2.AV - Rýdlo