Kalendář událostí

1.4.
Velikonoční pondělí
3.4.
Dějepisná soutěž (Biskupské gymnázium) - krajské kolo

8.AV

3.4. | 10:55
JDI Schulrunde

Baráková + Schütz + Tesařová

4.4.
Krajské kolo Ekonomické olympiády

6.AV

4.4.
Krajské kolo soutěže v anglickém jazyce

1.A, 1.AF, 2.AF, 5.AF

4.4. | 8:55
Maturitní písemka z německého jazyka

4.A, 8.AV

4.4. | 17:00
Třídní schůzky
5.4.
krajské kolo biologické olympiády kategorie B

5.AV, 6.AV

6.4.
Divadelní maraton souboru Trapné ticho v divadle Barka
8.4.
Exkurze památky Brna

5.AF - Karpíšková

8.4.
Krajské kolo Dějepisné olympiády II. kategorie

3.B

8.4.
exkurze NASA

1.BF - Kopřiva

8.4.
vycházka Brno

4.AF - Kočová

8.4.
Exkurze Brno

1.B, 3.C, 6.AV - Čapková + Kadlec + Střípek

8.4.
Maturitní písemná práce z ČJ

4.A, 4.B, 4.C, 6.AF, 8.AV

8.4. | 8:00
Filmové představení

2.B - Adolf

8.4. | 15:50
Návštěva divadelního představení opery Rusalka v Janáčkově divadle

4.AV - Šmerková

9.4.
krajské kolo Dějepisné olympiády

3.AV

9.4.
Krajské kolo matamatické olympiády kategorie B

4.AF, 6.AV

9.4. | 8:55
Bioskop

3.AV - Ošmerová + Sáblík

10.4.
Krajské kolo chemické olympiády kategorie C

2.C, 6.AV

11.4. | 8:00
přednáška ČEZ

7.AV - Barták

12.4.
Volný den
15.4. - 17.4.
Volné dny
18.4. - 19.4.
Fotografování tříd
18.4.
Vlastivědná exkurze do Žďáru nad Sázavou

3.AV - Ošmerová + Šmerková

18.4. - 19.4.
exkurze Ostrava

3.C, 7.AV - Bláha + Klebanová + Sáblík

18.4.
Soutěž Into the Wild with English Guide v brněnské ZOO

1.A, 4.AV - Zajíčková

18.4. | 8:55
Cyklus dílen: Od čtení ke tvorbě

2.AV - Karpíšková

19.4.
Atletický čtyřboj

Zídková

19.4.
Juniorská maratónská štafeta

Plachý

19.4.
Konec klasifikace maturantů
19.4.
Zeměpisná exkurze Pálava

2.AF - Mlček + Vilímová

19.4.
Soutěž v programování

2.AV, 4.AV, 6.AV

19.4. | 8:00
Třída jako tým

3.BF - Cihlářová

19.4. | 15:50
Anglické divadlení představení pořádané Domino Theaterem v KD Rubín

3.B - Ferlay + Zajíčková

20.4. - 30.4.
Anglie - Barnstaple

3.AV - Ferlay + Kadlec + Mikešová + Zajíčková

22.4. - 27.4.
Studenti z německého Kulmbachu na GML
23.4. | 9:40
klasifikační porada maturitních ročníků
24.4.
vystoupení divadla v Boskovicích

3.BF, 4.AF, 5.AF

24.4. | 8:00
Akce 4AV

4.AV

25.4. - 28.4.
Trapné ticho - divadelní festival v Pardubicích

2.AF, 3.AF, 3.BF, 4.AF, 5.AF - Kočová + Saint Arnoult

25.4.
Poslední zvonění

4.A, 6.AF, 8.AV - Kubíčková + Ležatková + Svobodová

26.4.
Poslední zvonění

4.B, 4.C - Lach + Plachý

26.4. - 1.5.
výjezd pedagogů do Lausanne

Beneš + Ferlay + Janková + Jelínek + Kubera + Vodová

27.4. - 4.5.
Poznávací výjezd vyššího gymnázia do Walesu, VB

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.AF, 5.BF, 7.AV - Adolf + Čapková + Kozáková

28.4. - 3.5.
Studentský výměnný pobyt s gymnáziem v Clermont-Ferrand - Francouzi u nás

2.AF - Mališová + Miramand + Novotná