Kalendář událostí

26.4. - 1.5.
Výjezd pedagogů do Lausanne

Beneš + Ferlay + Janková + Jelínek + Kubera + Vodová

27.4. - 4.5.
Poznávací výjezd vyššího gymnázia do Walesu, VB

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.AF, 5.BF, 7.AV - Adolf + Čapková + Kozáková

28.4. - 2.5.
Studentský výměnný pobyt s gymnáziem v Clermont-Ferrand - Francouzi u nás

2.AF - Mališová + Miramand + Novotná

1.5.
Svátek práce
1.5. - 3.5.
Vlastivědná exkurze - Resort Březová u Třebíče

1.AV - Ampapa + Krejčí

2.5.
Maturitní didaktické testy z matematiky a anglického jazyka

4.A, 4.B, 4.C, 6.AF, 8.AV

2.5. | 8:55
Návštěva

1.AF - Vodová

2.5. | 15:50
Návštěva Excel@FIT

2.A, 4.AV, 6.AV, 7.AV - Padúchová

3.5.
Studentský výměnný pobyt s gymnáziem v Clermont-Ferrand - Francouzi u nás

2.AF - Mališová + Novotná

3.5. | 8:00
Maturitní didaktický test z českého jazyka

4.A, 4.B, 4.C, 6.AF, 8.AV

3.5. | 8:00
VIDA s francouzskými korespondenty

2.AF - Mališová

4.5. - 5.5.
Juniorská maratonská štafeta v Praze

1.A, 3.AV, 3.C, 4.C, 5.AV, 6.AV, 7.AV

5.5. - 10.5.
Studenti z Oberurselu v Brně
6.5.
Náhradní termín focení tříd
6.5.
Basketbal - nižší gymnázium

1.BF, 2.AV, 3.AV, 4.AV - Svobodová

6.5.
Maturitní dadaktický test z matematiky rozšiřující a německého jazyka

4.A, 4.B, 4.C, 6.AF, 8.AV

7.5.
Celostátní kolo Matematické olympiády kategorie Z9

4.AV

8.5.
Den vítězství
9.5.
Pohár rozhlasu v atletice - nižší gymnázium

1.AV, 1.BF, 2.AF, 2.AV, 3.AV, 4.AF, 4.AV, 6.AV - Krejčí + Plachý + Zídková

9.5. | 8:00
Po stopách Francouzů v Brně

3.BF - Cihlářová

10.5. | 8:00
Preventivní program

1.AV - Ampapa

10.5. | 10:00
Po stopách Francouzů v Brně

3.AF - Miramand

13.5.
Maturitní písemka z francouzského jazyka

5.AF, 5.BF

13.5. - 17.5.
Maturitní písemky ve francouzsštině

6.AF

13.5. | 14:10
Exkurze do Ústavu materiálových věd

Padúchová

14.5.
Vlastivědná exkurze do sbírek Národního muzea v Praze

2.AF - Bochníčková + Vilímová

14.5.
MaSo - regionálmí kolo

3.AV, 4.AV

14.5. | 8:00
Preventivní program - Rizika a dopady užívání návykových látek

3.AF - Lach

14.5. | 8:55
Preventivní program - Rizika a dopady užívání návykových látek

3.AF - Zídková

14.5. | 10:00
Preventivní program - Rizika a dopady užívání návykových látek

3.AF - Kozáková + Kurečková

14.5. | 10:55
Preventivní program - Rizika a dopady užívání návykových látek

5.AV - Tesařová

16.5.
Pohár rozhlasu - atletika

1.BF, 2.AF, 2.AV, 3.AV, 4.AF, 4.AV, 6.AV

20.5. - 24.5.
Ústní maturity - 4A, 4B
21.5.
Pohár rozhlasu - krajské kolo

1.BF, 2.AF, 3.AV

24.5.
Jugend debattiert international

7.AV

24.5. | 7:10
Minitaneční

1.B

24.5. | 8:00
Minitaneční

1.B, 5.AV

25.5. | 8:00
Minitaneční

5.AV

27.5. - 30.5.
Ústní maturity - 4C, 6AF, 8AV
28.5.
ŠMoula - online soutěž

4.AV

28.5. | 8:00
Protidrogová prevence

3.BF - Tesařová

29.5.
Celostátní kolo soutěže ve francouzském jazyce

5.AF - Cihlářová

30.5.
Ústřední kolo soutěže v anglickém jazyce

2.AF, 5.AF

31.5.
Celostátní kolo konverzační soutěže v němčině

3.AV

31.5.
Exkurze

3.C - Kopřiva

31.5. | 8:55
Preventivní program Podané ruce

1.AF - Beneš