Kalendář událostí

2.6. - 5.6.
Vlastivědná exkurze do Jeseníku

7.AV - Bláha + Kopřiva

3.6. - 6.6.
Turistický kurs

3.A, 3.B, 3.C - Adolf + Broulík + Dubový + Foukalová + Hudeová + Janková + Jelínek + Plachý + Střípek + Svobodová + Zídková

5.6.
Celostátní kolo v SUDOKU

1.AF, 1.BF, 4.AV, 5.AV - Vilímová

5.6.
Jugend debattiert international

7.AV - Schütz

5.6. | 15:50
Vlastivědná exkurze- Lázně Lipová

5.AV - Bláha + Klebanová

6.6.
Soutěžní běh FAST RUN MUNI

2.A - Ošmerová

6.6. - 7.6.
Vlastivědná exkurze - Lázně Lipová

5.AV - Bláha + Klebanová

7.6.
Turistický kurs

3.A, 3.B, 3.C

7.6.
Konec klasifikace 5AF a 5BF
7.6.
Závody dračích lodí

5.AF - Barták

7.6. | 10:00
Slavnostní ukončení studia pro maturanty - aula GML, 10:00

4.A, 4.B, 4.C, 6.AF, 8.AV - Kubíčková + Lach + Ležatková + Plachý + Svobodová

8.6. - 15.6.
Studentský výměnný pobyt s gymnáziem v Clermont-Ferrand - GML ve Francii

2.AF - Beneš + Mališová + Novotná

9.6. - 11.6.
Vlastivědná exkurze do ATC Merkur v Pasohlávkách

2.B - Adolf

11.6. | 8:55
Program Můžeš podnikat

3.A - Podlena

11.6. | 10:55
Program Můžeš podnikat

7.AV - Kopřiva

12.6. | 8:00
Třída jako team

1.AV - Ampapa

12.6. | 15:50
Vlastivědná exkurze

2.A - Klebanová

13.6. - 14.6.
Vlastivědná exkurze - Rožnov pod Radhoštěm

2.A - Klebanová

13.6. - 15.6.
Literární exkurze - Bylnice

1.A - Zálešák + Žemla

16.6. - 19.6.
Tradiční zeměpisná exkurze kvartánů

4.AV - Kubů + Mlček + Šmerková

17.6.
Ústní maturity 5AF a 5BF - francouzský jazyk

5.AF, 5.BF

17.6. - 18.6.
Ústní maturita 5AF
17.6. - 19.6.
Vlastivědná exkurze - Fryšava pod Žákovou horou

6.AV - Kubíčková + Schütz + Střípek

17.6. - 19.6.
Vlastivědná exkurze - Kuřimská Nová Ves

2.C - Krejčí + Padúchová

17.6. - 18.6.
Vlastivědná exkurze - Litovel

1.C - Dubový + Marek

17.6. - 19.6.
Vlastivědná exkurze - Beskydy

4.AF - Kočová + Mládková

17.6. - 19.6.
Vlastivědná exkurze - Jeseníky (Velké Losiny, Dlouhé Stráně)

1.AF - Beneš + Janková

17.6. | 8:00
Technologický park

2.A, 3.A, 3.B, 7.AV - Ampapa + Tesařová

18.6. | 8:00
Workshop o kyberbezpečnosti

1.AV - Ampapa + Ošmerová

18.6. | 15:50
S Francouzem v kuchyni

2.AF - Vodová

18.6. | 23:00
Ukončení klasifikace

1.A, 1.AF, 1.AV, 1.B, 1.BF, 1.C, 2.A, 2.AF, 2.AV, 2.B, 2.C, 3.A, 3.AF, 3.AV, 3.B, 3.BF, 3.C, 4.AF, 4.AV, 5.AV, 6.AV, 7.AV

19.6.
Ústní maturita 5BF
19.6. - 21.6.
Vlastivědná exkurze

1.BF - Krejčí + Lukáš

19.6. - 20.6.
Vlastivědná exkurze

3.AV - Ošmerová + Sáblík

20.6.
Exkurze brněnská přehrada

3.AF - Lach + Mališová

20.6.
Paměť národa v Brně

3.B, 4.AV - Mládková + Šmerková

20.6. - 21.6.
Vlastivědná exkurze

1.B - Čapková + Raška

20.6. | 8:00
Preventivní program

1.AF - Beneš + Tesařová

20.6. | 16:30
Schůzka s rodiči přijatých studentů - čtyřleté studium
20.6. | 18:00
Schůzka s rodiči přijatých studentů - osmileté a šestileté studium
21.6.
Prohlídka s přednáškou - Simulační centrum LF MUNI

3.A - Vilímová

21.6. | 10:55
Koncert gymnázia Stuttgart

1.A, 1.AF, 1.AV, 1.BF, 2.AV, 3.AV, 4.AV - Baráková + Janková + Křapová + Marek + Mládková + Obr + Rýdlo + Stolková + Tesařová

23.6. - 25.6.
Zeměpisná exkurze - Žďár nad Sázavou

5.BF - Ferlay + Kubera

23.6. - 25.6.
Geologická exkurze

2.AV - Kopřiva + Mlček

24.6. - 26.6.
Zeměpisná exkurze - Jeseníky (Ramzová)

3.BF - Cihlářová + Vodová

24.6. - 26.6.
MČR školních družstev v šachu - Zlín

2.A, 4.A, 4.B, 7.AV - Blažek

25.6.
exkurze přehrada

2.AF